Partnumber: KR-5R5V474-R
Manufacturer: Eaton
products.category: IC CHIPS
Availability: 126800 in stock
SKU: KR-5R5V474-R
decrease increase
Package Cap Supercap 0.47F 5.5V -20% to 80% (11.5 X 4.3mm) Radial Stacked Coin 5mm 50 Ohm 1000h 70°C Bag