KRL2012E-M-R220-F-T5
Partnumber:
KRL2012E-M-R220-F-T5
Manufacturer:
SUSUMU
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Foil 0508 0.22 Ohm 1% 1W ±50ppm/°C Wide Terminal SMD T/R