KRM-035V102MH200
Partnumber:
KRM-035V102MH200
Manufacturer:
Koshin Kogaku
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
ALUM CAP 100UF 35V 20% RADIAL 105C 10X16