KRM21FR61E226MFA1L
Partnumber:
KRM21FR61E226MFA1L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22uF 25V X5R 20% 1 Stacked 85°C T/R