KRM31KR72A225KH01K
Partnumber:
KRM31KR72A225KH01K
Manufacturer:
Murata Manufacturing Co Ltd
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 100V X7R 10% 1 Stacked 125C T/R