KRM55LR72E105KH01L
Partnumber:
KRM55LR72E105KH01L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 250V X7R 10% 1 Stacked 125°C T/R