KRM55TR72W105MH01K
Partnumber:
KRM55TR72W105MH01K
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 450V X7R 20% 2 Stacked 125°C T/R