KSF60F60B
Partnumber:
KSF60F60B
Manufacturer:
Kyocera
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Switching 600V 60A 85ns 3-Pin(3+Tab) TO-247