KT2016A26000ACW18TLG
Partnumber:
KT2016A26000ACW18TLG
Manufacturer:
Kyocera
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator TCXO 26MHz ±2ppm (Tol) ±0.5ppm (Stability) 10pF Clipped Sinewave 1.8V 4-Pin SMD T/R