KT2520K40000DAW18TAS
Partnumber:
KT2520K40000DAW18TAS
Manufacturer:
Kyocera
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator TCXO 40MHz ±2ppm (Tol) ±2ppm (Stability) 10pF Clipped Sinewave 55% 1.8V 6-Pin SMD T/R