KT3225R40000ECV28TBA
Partnumber:
KT3225R40000ECV28TBA
Manufacturer:
Kyocera
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator TCXO 40MHz ±1.5ppm (Tol) ±2.5ppm (Stability) 10pF Clipped Sinewave 2.8V 4-Pin SMD