KTR10EZPJ203
Partnumber:
KTR10EZPJ203
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 20K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R