KTR18EZPF3303
Partnumber:
KTR18EZPF3303
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 330K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R