KTR18EZPF3901
Partnumber:
KTR18EZPF3901
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 3.9K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R