KTR18EZPF4703
Partnumber:
KTR18EZPF4703
Availability:
1 in stock
Package
Single-Surface Mount Res Thick Film 1206 470K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R