KTR18EZPJ685
Partnumber:
KTR18EZPJ685
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 6.8M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R