KW-5R5C105-R
Partnumber:
KW-5R5C105-R
Manufacturer:
Eaton
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Supercap 1F 5.5V -20% to 80% (21.5 X 8.85mm) Radial Stacked Coin 5mm 30 Ohm 2000h 85°C Bulk