KW-5R5C224-R
Partnumber:
KW-5R5C224-R
Manufacturer:
Eaton
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Supercap 0.22F 5.5V -20% to 80% (13.5 X 8.3mm) Radial Stacked Coin 5mm 50 Ohm 2000h 85°C Bulk