KWD10-1212
Partnumber:
KWD10-1212
Manufacturer:
TDK-Lambda
products.category:
MODULES
Availability:
903 in stock
SKU:
KWD10-1212
Package
AC/DC Power Supply Dual-OUT 12V/-12V 0.45A/0.45A 10W 5-Pin