L-07C47NKV6T
Partnumber:
L-07C47NKV6T
Manufacturer:
Johanson Technology, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Multi-Layer 47nH 10% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 150mA 1.3Ohm DCR 0402 T/R