L-14C12NJV4T
Partnumber:
L-14C12NJV4T
Manufacturer:
Johanson Technology, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Multi-Layer 12nH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 300mA 400mOhm DCR 0603 T/R