L06033R3BGSTR
Partnumber:
L06033R3BGSTR
Manufacturer:
AVX
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Inductor RF Chip Thin Film Multilayer 3.3nH 0.1nH 450MHz 24Q-Factor Ceramic 750mA 80mOhm DCR 0603 Automotive T/R