L0603B100KPWFT
Partnumber:
L0603B100KPWFT
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Chip Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 200mA 1.2Ohm DCR 0603 T/R