L0805R220KPWRT
Partnumber:
L0805R220KPWRT
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 0.1A 1Ohm DCR 0805 T/R