L091S152LF
Partnumber:
L091S152LF
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 1.5K Ohm 2% 0.9W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk