L101C104
Partnumber:
L101C104
Manufacturer:
BITECHNOLGIES
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk