L6004F61
Partnumber:
L6004F61
Manufacturer:
Littelfuse/TECCOR
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
763 in stock
SKU:
L6004F61
Package
TRIAC 600V 40A 3-Pin(3+Tab) TO-202