L777HDE15PD1CH3F
Partnumber:
L777HDE15PD1CH3F
Manufacturer:
Amphenol ICC
products.category:
IC CHIPS
Availability:
9800 in stock
Package
Conn High Density D-Sub PIN 15 POS 2.29mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray