L77DBF25S
Partnumber:
L77DBF25S
Manufacturer:
Amphenol
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 2.76mm Solder Cup ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port