L77HDEH15SOL2RM8
Partnumber:
L77HDEH15SOL2RM8
Manufacturer:
Amphenol ICC
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS 2.29mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray