Partnumber: L78L15ABD
Manufacturer: STMicroelectronics
products.category: IC CHIPS
Availability: 1182 in stock
SKU: L78L15ABD
decrease increase
Package Standard Regulator Pos 15V 0.1A 8-Pin SO N Tube