L78M15CDT
Partnumber:
L78M15CDT
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
822 in stock
SKU:
L78M15CDT
Package
Standard Regulator Pos 15V 0.5A 3-Pin(2+Tab) DPAK Tube