L88MS33T
Partnumber:
L88MS33T
Manufacturer:
SANYO Electric Co Ltd
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Fixed Positive LDO Regulator, 3.3V, 0.6V Dropout, TP-5