LAL03TA101K
Partnumber:
LAL03TA101K
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Wirewound 100uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.09A 7Ohm DCR AXL Ammo