LB3218T102K
Partnumber:
LB3218T102K
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor General Purpose Chip Wirewound 1000uH 10% 252KHz Ferrite 0.039A 35.1Ohm DCR 1207 T/R