LBAV70LT1G
Partnumber:
LBAV70LT1G
Manufacturer:
Leshan Radio Co., Ltd
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
766 in stock
SKU:
LBAV70LT1G
Package
Diode Switching 70V 0.2A 3-Pin SOT-23 T/R