LBC3225T101KR
Partnumber:
LBC3225T101KR
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor General Purpose Chip Wirewound 100uH 10% 100KHz Ferrite 0.15A 1.82Ohm DCR 1210 T/R