LC1D40AM7
Partnumber:
LC1D40AM7
Manufacturer:
Schneider Electric
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
TeSys D contactor - 3P(3 NO) - AC-3 -, 440 V 40 A - 220 V AC 50/60 Hz coil