LCC600-48H-9P
Partnumber:
LCC600-48H-9P
Manufacturer:
Artesyn Embedded Technologies
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 12.5A 600W Medical