LCM1500W-T
Partnumber:
LCM1500W-T
Manufacturer:
Artesyn Embedded Power
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 33A 1500W