LCM600W-T-4-A
Partnumber:
LCM600W-T-4-A
Manufacturer:
Artesyn Embedded Technologies
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 14A 600W