LD1117AV33
Partnumber:
LD1117AV33
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
SKU:
LD1117AV33
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 1.2A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube