LD1117S18
Partnumber:
LD1117S18
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
others
Availability:
1524 in stock
SKU:
LD1117S18
Package
LDO Regulator Pos 1.8V 1.3A 4-Pin(3+Tab) SOT-223