LD1117S33C
Partnumber:
LD1117S33C
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
634 in stock
SKU:
LD1117S33C
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 1.3A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 Tube