LD1117V33
Partnumber:
LD1117V33
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
852 in stock
SKU:
LD1117V33
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 1.3A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube