Partnumber: LD39300DT33-R
Manufacturer: STMicroelectronics
products.category: Diode Dynamics
Availability: 463 in stock
SKU: LD39300DT33-R
decrease increase
Package LDO Regulator Pos 3.3V 3A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R