LDK220PU27R
Partnumber:
LDK220PU27R
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 2.7V 0.2A 6-Pin DFN T/R