LDL1117S33R
Partnumber:
LDL1117S33R
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
100000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 1.2A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R