LEB150F-0524
Partnumber:
LEB150F-0524
Manufacturer:
COSEL
products.category:
Industrial control
Availability:
100000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Dual-OUT 5V/24V 5A/6A 150W 20-Pin