LEP240F-36
Partnumber:
LEP240F-36
Manufacturer:
COSEL
products.category:
Industrial control
Availability:
100000 in stock
Package
Power Supply, AC-DC, 36V, 6.7A, 85-264V In, Open Frame, Panel Mnt, PFC, 241W, LEP Series